[http://www.powiatgora.pl/]
Powiat Góra - Oficjalny serwis internetowy

XIX Przegląd „Mini Listy Przebojów”


Dodano dnia 2019-05-08 15:02:37

29 kwietnia 2019 roku wychowankowie Specjalnego Ośrodka Dorota Galicka, Paulina Krawczyk oraz Jan Hływa dzielnie reprezentowali Ośrodek w XIX Przeglądzie „Mini Listy Przebojów”, organizowanym przez Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy im. Jana Twardowskiego w Piławie Górnej.
Podczas imprezy wystąpiło wiele zespołów oraz solistów, którzy prezentowali swoje talenty wokalno – muzyczne. Ich występy wywoływały dużo emocji, a każdy z prezentujących został nagrodzony gromkimi brawami zgromadzonej publiczności. Atmosfera podczas przeglądu była, jak co roku, pełna uniesień, radości i zachwytu. Na koniec Dyrektor Ośrodka w Piławie Górnej oraz Starosta Powiatu Dzierżoniowskiego Grzegorz Kosowski podziękowali wszystkim uczestnikom za występy, a opiekunom za przygotowanie do nich uczniów. Nasza reprezentacja otrzymała również zaproszenie na jubileuszową XX „Mini Listę Przebojów”. Już czekamy na kolejny przegląd za rok.
Wychowankowie oraz opiekunowie dziękują za zaproszenie na kolejną edycję oraz możliwość udziału po raz kolejny w tym wyjątkowym wydarzeniu.
Podopiecznych do występów przygotowały nauczycielki Ośrodka: Marta Białobrzewska i Katarzyna Bursztyńska.
Więcej zdjęć w galerii.

Marta Białobrzewska