[http://www.powiatgora.pl/]
Powiat Góra - Oficjalny serwis internetowy

Spotkanie z młodzieżą z OHP


Dodano dnia 2019-05-15 11:45:19

14 maja 2019 r. Starosta Górowski Kazimierz Bogucki oraz Wicestarosta Grzegorz Kordiak spotkali się z młodzieżą ze Środowiskowego Hufca Pracy OHP w Górze.
14 maja 2019 r. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Górze odbyło się spotkanie Starosty Górowskiego oraz Wicestarosty z młodzieżą ze Środowiskowego Hufca Pracy OHP w Górze, która chciała dowiedzieć się jak wygląda praca Starosty Górowskiego oraz Starostwa.
Starosta, przedstawił schemat organizacyjny urzędu obsługującego powiat. Wicestarosta omówił zadania poszczególnych wydziałów funkcjonujących w Starostwie. Skupił się na najważniejszych sprawach, jakie petent może załatwić w urzędzie.
Młodzi ludzie poruszali również tematy szpitala, dróg powiatowych, zabytków, budowy galerii, czy reaktywacji linii kolejowej na trasie Góra-Bojanowo.
Na pytanie jak zostać Starostą Kazimierz Bogucki odpowiedział, że trzeba być zaangażowanym w sprawy społeczne, trzeba pomagać i rozmawiać z ludźmi i ich słuchać.
Były także pytania o kierowanie urzędem oraz o współpracę z pracownikami.
- Wybrano mnie aby służyć ludziom i wspierać ich w realizacji ich potrzeb. Nie jest łatwo, jest ogrom spraw do załatwienia – proszę o zrozumienie – nie da się wszystkiego od razu załatwić. Otacza mnie jednak wielu życzliwych mi ludzi, którzy wspierają mnie w działaniu na rzecz mieszkańców – odpowiedział Kazimierz Bogucki.
Zapytany o największe marzenie, nie ukrywał, że priorytetem jego pracy jest poprawienie opieki zdrowotnej dla mieszkańców, bo zdrowie, to wartość najwyższa.
Więcej zdjęć w galerii