[http://www.powiatgora.pl/]
Powiat Góra - Oficjalny serwis internetowy

X Bieg z Policją


Dodano dnia 2019-09-03 15:04:42

31 sierpnia o godzinie 16.00 na starcie wielkiego finału Biegu z Policją stanęło ponad 250 biegaczy. Patronat honorowy nad imprezą objęli Marszałek Województwa Dolnośląskiego oraz Komendant Główny Policji. Gościem imprezy był Starosta Górowski Kazimierz Bogucki
31 sierpnia 2019 r. o godzinie 16.00 na stadionie sportowym w Górze do wspólnej rywalizacji w biegu na 10 kilometrów stanęło 250 biegaczy, którzy w duchu sportowej rywalizacji walczyli o tytuł najlepszych w poszczególnych kategoriach. Pierwsi na mecie zawodnicy przybiegli już po 30 minutach. W trakcie zawodów rozgrywane były również Mistrzostwa Polski Policjantów w biegu na dystansie 10 kilometrów.
Impreza ta jest już na stałe wpisana do policyjnego kalendarza imprez sportowych. Patronat honorowy nad biegiem objęli Marszałek Województwa Dolnośląskiego oraz Komendant Główny Policji.
Na zwycięzców oraz wszystkich uczestników imprezy czekało wiele atrakcji. W kategorii "Open" były to nagrody finansowe, a w Mistrzostwach Polski Policjantów nagrody rzeczowe.
Ponadto kilkadziesiąt chętnych dzieci wzięło udział w biegu "Komisarz LEW i maluchy" pod patronatem PKO BP w Górze. Każdy kto wystartował otrzymał pamiątkowy medal, a trzy pierwsze miejsca puchary i nagrody rzeczowe.
Dla biegaczy, którzy wzięli udział we wszystkich edycjach przygotowano wyróżnienie w postaci statuetki z wygrawerowanym imieniem i nazwiskiem zawodnika do której dołączono upominki ufundowane przez Starostę Górowskiego Kazimierza Boguckiego.

Ze szczegółowymi wynikami można zapoznać się na stronie internetowej Komendy Powiatowej Policji w Górze.
Więcej zdjęć w galerii.
Opracowano na podstawie informacji Oficera Prasowego KPP w Górze kom. Agnieszki Połczyk