[http://www.powiatgora.pl/]
Powiat Góra - Oficjalny serwis internetowy

Dane teleadresowe


Dodano dnia 2011-05-10 11:30:56

Jak się z nami skontaktować?
Wydział Organizacyjny i Spraw Społecznych

Adres pocztowy:
56-200 Góra, ul. Mickiewicza 1

telefon:
65 544 39 03
fax:  65 543 35 11
e-mail:  sekretarz@powiatgora.pl

Elżbieta Kwiatkowska - Sekretarz Powiatu - Naczelnik Wydziału

pok. 30 (II piętro)
tel. 65/544 39 03
tel. komórkowy: 609444240
e-mail:  sekretarz@powiatgora.pl

Mirosława Robakowska - Inspektor
pok. 24 (II piętro)
tel. 65/544 39 02 
e-mail: m.robakowska@powiatgora.pl

Anna Michalska - Inspektor

pok. 32 (II piętro)
tel. 65/544 39 04 
e-mail: biuro.rady@powiatgora.pl

Agnieszka Ochman-Iskra - Inspektor
pok. 32 (II piętro)
tel. 65/544 39 05
e-mail:  a.iskra@powiatgora.pl

Małgorzata Krukowska-Zdanowicz - Podinspektor
pok. 22 (II piętro)
tel. 65/544 39 06 
e-mail: m.krukowska@powiatgora.pl

Rosanna Berus - Podinspektor
pok. 25 (II piętro)
tel. 65/544 39 99
e-mail: sekretariat@powiatgora.pl 

Anna Gizicka - Referent
pok. 2a (parter)
tel. 65/544 39 00
e-mail: a.gizicka@powiatgora.pl

Zbigniew Korol - Informatyk
pok. 50 (II piętro)
tel. 65/544 39 01
e-mail: informatyk@powiatgora.pl

Małgorzata Zawała - Sprzątaczka
Bogumiła Syczewska Sprzątaczka