[http://www.powiatgora.pl/]
Powiat Góra - Oficjalny serwis internetowy

„ Śpiewająca Eurydyka” - koncert piosenek Anny German


Dodano dnia 2019-09-09 13:08:39

W sobotę 7 września 2019 r., w hali sportowej „ Arkadia” Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Górze odbył się koncert „Śpiewająca Eurydyka” piosenek Anny German. Patronat honorowy nad koncertem objął Ryszard Czarnecki Poseł do Parlamentu Europejskiego. Patronat i organizację koncertu w Górze przyjął na siebie Starosta Górowski Kazimierz Bogucki
Utwory Anny German wykonywała Katarzyna Zawada – Laureatka I miejsca Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Anny German z 2015 r, który odbył się w Moskwie. Pani Katarzyna Zawada zaprezentowała najpopularniejsze utwory Anny German, śpiewała po Polsku, Rosyjsku i Włosku. Solistka swoim głosem przeniosła uczestników koncertu w lata, kiedy Anna German rozpoczynała swoją wielką karierę do Włoch, jak również do Rosji gdzie była bardzo lubianą i popularną piosenkarką. Publiczność dała się porwać tej „podróży”, bisów nie było końca.
Koncert swoją obecnością zaszczycił syn europosła Ryszarda Czarneckiego, Poseł do Sejmu RP Przemysław Czarnecki, Starosta Górowski Kazimierz Bogucki, obecna była również Burmistrz Góry Irena Krzyszkiewicz oraz radni, bardzo licznie przybyła społeczność górowska.

Więcej zdjęć w galerii